Wykaz telefonów SPWSS w Chełmie

Wykaz telefonów SPWSS w Chełmie

SPIS TELEFONÓW
Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie
Nazwa jednostki organizacyjnej
Nr telefonu
Uwagi:








1. Najważniejsze numery telefonów w SP WSS










Dyrektor Naczelny825623223
ostatnie trzy cyfry


Sekretariat
825623223
są numerem


Sekretariat Fax825623227
wewnętrznym


Sekretariat825623201
z wyjątkiem aparatów


Z-ca Dyrektora ds. Administracyjnych825623223
na kartę


Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa825623223



Naczelna Pielęgniarka825623210









2. Telefony alarmowe










Zespół Reanimacyjny825623112




Centralna Dyspozytornia825623111




Centralna Dyspozytornia825623299










3. Oddziały szpitalne









Izby Przyjęć





Izba Przyjęć SOR 825623400




Izba Przyjęć SOR 825623401




Izba Przyjęć Chirurgiczna SOR825623301




Izba Przyjęć Ortopedyczna SOR825623326




Izba Przyjęć Ginekol.-Położnicza dla oddziałów Ginekologicznego i Położniczego825623402




Izba Przyjęć dla oddział.: Pulmonologii, Psychiatrii,Opieki Paliatywnej, Terapii Uzależnień 825623368











Chirurgiczny





Gabinet Lekarza dyżurnego825623329




Gabinet Lekarski825623335




Gabinet Lekarski825623325




Dyżurka Pielęgniarek 825623340




Dyżurka Pielęgniarek 825623327




Gabinet Ordynatora825623330




Pielęgniarka Oddziałowa825623341




Sekretariat Oddziału825623337




Sala wybudz. pooperac.825623443




Pacjenci825623462




Pacjenci825623463



Dermatologiczny





Gabinet Lekarski825623355




Dyżurka Pielęgniarek825623356




Pacjenci825623357




Gabinet Ordynatora825623354



Dziecięcy





Gabinet Lekarski825623346




Dyżurka Pielęgniarek825623345




Pacjenci825623339




Gabinet Ordynatora825623347




Pielęgniarka Oddziałowa825623344



Ginekologiczny





Gabinet Lekarski825623131




Dyżurka Pielęgniarek825623132




Pacjenci825623130




Gabinet Ordynatora825623129




Pielęgniarka Oddziałowa825623198




Sala operacyjna cesarskich cięć /Położnictwo/ 825623428



Intensywnej Terapii





Zespół Reanimacyjny825623112




Gabinet Lekarski825623305




Gabinet Lekarski825623308




Gabinet Ordynatora825623446




Sala Intensywnego nadzoru825623395




Separatka825623445




Pielęgniarka Oddziałowa825623306




Dyżurka Anestezjologiczna825623324



Laryngologiczny





Gabinet Lekarza Dyżurnego825623351




Gabinet Lekarski825623353




Dyżurka Pielęgniarek825623349




Gabinet Ordynatora825623350




Pielęgniarka Oddziałowa825623348




Sekretariat825623352




Pacjenci825623461



Neurologiczny





Gabinet Lekarski825623391




Gabinet Lekarski FAX825623399




Gabinet Lekarza Dyżurnego825623255




Dyżurka Pielęgniarek (Neurol. Udarowa)826523393




Dyżurka Pielęgniarek (Neurol. Ogólna)825623251




Sala Wzmożonego Nadzoru Neurologicznego825623283




Sala Neurorehabilitacji825623248




Gabinet Ordynatora825623392




Gabinet Psychologa i Logopedy825623246




Pracownia Holtera i Doplera825623282




Pielęgniarka Oddziałowa825623394




Sekretariat825623397




Pacjenci825623458




Pacjenci Neur. Udarowej825623459



Neonatologiczny





Gabinet Lekarski825623418




Dyżurka Pielęgniarek825623425




Gabinet Ordynatora825623419




Sala Intensywnej Terapii 825623421




Poradnia Oceny Rozwoju Noworodka825623420



Urazowo-Ortopedyczny





Gabinet Lekarski825623333




Gabinet Lekarski825623440




Gabinet Lekarski825623338




Gabinet Lekarza Dyżurnego825623438




Gabinet Przyjęć825623328




Dyżurka Pielęgniarek
825623318




Dyżurka Pielęgniarek
825623437




Gabinet Ordynatora
825623307




Sekretariat Oddziału
825623320




Pielęgniarka Oddziałowa
825623439




Pacjenci
825623466




Pacjenci825623468



Położniczy





Gabinet Lekarski825623179




Dyżurka Pielęgniarek825623178




Pacjenci825623180




Blok Porodowy825623177




Sekretariat825623151



Pulmonologiczny







Gabinet Lekarski
825623390




Dyżurka Pielęgniarek
825623388




Pacjenci
825623387




Gabinet Ordynatora
825623389




Sekretariat Oddziału/Pielęgniarka Oddziałowa
825623300



Terapii Uzależnień od Alkoholu





Gabinet Psychologa
825623374




Dyżurka Pielęgniarek
825623365




Kierownik Oddziału
825623366




Pacjenci /aparat na kartę/828011421



Psychiatryczny I /Męski/







Gabinet Lekarski
825623378




Dyżurka Pielęgniarek
825623376




Gabinet Ordynatora
825623377




Sekretariat Oddziału
825623382




Pacjenci /aparat na kartę/828011437



Psychiatryczny II /Żeński/







Gabinet Lekarski
825623381




Dyżurka Pielęgniarek
825623379




Gabinet Ordynatora
825623380




Pacjenci /aparat na kartę/828011407



Wewnętrzny I







Gabinet Lekarski
825623311




Gabinet Lekarza Dyżurnego
825623313




Dyżurka Pielęgniarek
825623312




Gabinet Ordynatora
825623314




Sekretariat
825623294




Pacjenci
825623457



Wewnętrzny II







Gabinet Lekarski
825623384




Dyżurka Pielęgniarek
825623383




Pododdział Hematologii
825623322




Pacjenci
825623386




Gabinet Ordynatora
825623385




Pielęgniarka Oddziałowa / Sekretariat
825623444



Wewnętrzny III







Gabinet Lekarski
825623321




Gabinet Lekarza Dyżurnego
825623367




Dyżurka Pielęgniarek
825623319




Gabinet Ordynatora
825623332




Sekretariat Oddziału
825623323




Pielęgniarka Oddziałowa
825623334




Pacjenci
825623460



Obserwacyjno-Zakaźny







Gabinet Lekarski
825623361




Dyżurka Pielęgniarek
825623359




Dyżurka Pielęgniarek
825623360




Gabinet Ordynatora
825623362




Pielęgniarka Oddziałowa
825623363



Kardiologiczny







Gabinet Lekarski
825623411




Gabinet lekarza dyżurnego
825623423




Dyżurka Pielęgniarek
825623410




Gabinet Ordynatora
825623414




Pracownia Holterowska825623406




Pracownia badań Echa Serca825623450




Pielęgniarka Oddziałowa825623422




Sala INK825623427




Pacjenci
825623464



Ośrodek Dializ Pozaustrojowych






Gabinet Lekarski
825623123




Gabinet Lekarski Fax
825623125




Gabinet Ordynatora
825623190




Dyżurka Pielęgniarek
825623124




Pielęgniarka Oddziałowa
825623128




Konserwatorzy Sprzętu Med.. Ośrodka Dializ
825623127



Opieki Paliatywnej







Pielęgniarka Oddziałowa
825623245




Dyżurka Pielęgniarek
825623242




Pacjenci825623244



Szpitalny Oddział Ratunkowy






Pok. Badań I825623403




Pok. Badań II825623404




Pok. Przyj. Planowych825623456




Pok. badań dziecięcy825623452




Sala Resuscytacji825623407




Dyżurka Pielęgniarek825623453




Kierownik825623408




Sala OIT /dostępny dla pacjentów/825623454




Pielęgniarka Oddziałowa825623455




Dyżurka Lekarzy825623415




Dyżurka Lekarzy825623416



Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy





Kierownik Zakładu825623303




Dyżurka Pielęgniarek825623302




Pielęgniarka Oddziałowa825623304




Pacjenci825623473



Zakład Opiekuńczo-Leczniczy





Dyżurka Pielęgniarek825623369




Kierownik825623370




Pielęgniarka Oddziałowa825623331




Gabinet Rehabilitacji825623309




Gabinet zabiegowy825623371




Pacjenci /aparat na kartę/828011438



Urologiczny





Gabinet Lekarski825623449




Dyżurka Pielęgniarek825623451




Gabinet Ordynatora825623448




Pielęgniarka Oddziałowa825623442




Sekretariat825623447




Pacjenci825623467



Rehabilitacji dziennej





Rejestracja Przychodni Rehabilitacji825623164




Kierownik Przychodni Rehabilitacji825623197




Gabinet Lekarski825623170




Gabinet Fizykoterapii825623165




Gabinet Masażu825623168




Gabinet Hydroterapii825623191




Gabinet Laseroterapii825623172




Sala Ćwiczeń dla Dzieci825623169




Sala Ćwiczeń 825623167










4. Poradnie specjalistyczne










Rejestracje





Rejestracja Poradni pozostałych825623100




Rejestracja Poradni pozostałych 825623101




Rejestracja Poradni pozostałych825623145




Rejestracja Poradni Dermatologicznej825623171




Rejestracja Poradni Gin.-Położniczej825623162




Rejestracja Poradni Onkologicznej825623102




Rejestracja Poradni Ortopedycznej825623118




Rejestracja Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej825623157




Rejestracja Pracowni Tomografii Komputerowej825623147




Rejestracja Przychodni Rehabilitacji825623164



Poradnie





Poradnia Alergologiczna825623133




Poradnia Chirurgiczna825623140




Poradnia Chorób Sutka825623119




Poradnia Dermatologiczna825623174




Poradnia Diabetologiczna825623107




Poradnia Endokrynologiczna825623141




Poradnia Gastrologiczna825623103




Poradnia Ginekologiczno-Położnicza825623166




Poradnia Ginekologiczno-Położnicza825623196




Poradnia Ginekologiczno-Położnicza825623153




Poradnia p/Gruźlicza dla Dzieci825623372




Poradnia p/Gruźlicza dla Dorosłych825623373




Poradnia Kardiologiczna825623105




Poradnia Konsultacyjna Ortopedyczna825623114




Poradnia Laryngologiczna dla Dzieci825623181




Poradnia Laryngologiczna825623108




Poradnia Laryngologiczna825623109




Poradnia Logopedyczna dla Dzieci825623175




Poradnia Nefrologiczna825623141




Poradnia Neurologiczna825623143




Poradnia Oceny Rozwoju Noworodka825623420




Poradnia Okulistyczna 825623189




Poradnia Onkologiczna825623119




Poradnia Onkologiczna825623120




Poradnia Ortopedyczna dla Dzieci825623156




Poradnia Urazowo-Ortopedyczna825623116




Poradnia dla Pracowników Służby Zdrowia825623193




Poradnia Chorób Zakaźnych825623358




Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych825623364




Poradnia Psychologiczna dla Dorosłych825623375




Poradnia uzależnienia od alkoholu825623115




Punkt szczepień p/WZW825623192










5. Pomocnicza działalność medyczna










Trakt operacyjny





Sala Operacyjna nr 1825623431




Sala Operacyjna nr 2825623432




Sala Operacyjna nr 3825623433




Sala Operacyjna nr 4825623434




Sala Operacyjna nr 5825623435




Sala wybudzeń825623441




Pomieszczenie wypocz. Lekarzy825623429




Pomieszczenie wypocz. Pielęgniarek825623436



Apteka szpitalna





Kierownik Apteki825623194




Ekspedycja825623176




Księgowość Apteki825623173



Centralna Sterylizatornia





Centralna sterylizacja 825623310




Centralna ster. - pom. socjalne825623134




Centralna ster. - kierownik825623343



Centralna Dezynfektornia





Centralna Dezynfektornia - kierownik825623113


6. Pracownie










Pracownie





Pracownia Audiometrii825623110




Pracownia EEG825623317




Pracownia Endoskopowa825623315




Pracownia Holterowska825623406




Pracownia badań Echa Serca825623450




Pracownia Bronchoskopowa825623390



Zakład RTG





Rejestracja Pracowni Tomografii Komputerowej825623147




Rejestracja RTG i USG825623147




Sekretariat Zakładu RTG, fax825623148




Kierownik Zakładu RTG825623137




Gabinet Lekarski825623136




Kierownik Techników RTG825623135




Pracownia Tomografii Komputerowej825623184




Gabinet Opisu825623139




Dyżurka Techników RTG 825623146




Pracownia USG 825623409




Pracownia USG 825623426



Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej





Rejestracja Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej825623157




Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej825623154




Zakł. Diag. Labor. - dyżur całodobowy825623155




Pracownia Serologiczna825323316




Pracownia Mineralna825623161




Pracownia Hematologiczna825623188




Pracownia825623163




Pracownia anal. moczu825623159



Laboratorium Mikrobiologiczne





Kierownik Laboratorium Mikrobiologicznego825623149




Labor.Mikrob. - dyżur w godz. 7-15825623152




Pracownia Mikrobiologii825623150




Pracownia Bakteriologiczna - Ogólna825623183




Pracownia Posiewu Prątka Gruźlicy825623187










7. Administracja















Dział Administracyjno-Gospodarczy





Dział Administr. - Gospodarczy825623264




Dział Administr. - Gospodarczy Fax825623241




Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego825623206




Sekcja Zamówień Publicznych Fax825623247




Sekcja Zamówień Publicznych825623254




Mała Poligrafia825623267




Magazyn Medyczno-Gospodarczy825623266




Magazyn Techniczny825623263




Sekcja Transportu Wewnętrznego825623289



Dział Finansowo-Księgowy





Główny Księgowy825623218




Główny Księgowy825623233




Dział Finansowo Księgowy825623228




Dział Finansowo Księgowy825623231




Dział Finansowo Księgowy825623276




Dział Finansowo Księgowy825623275




Dział Finansowo Księgowy825623205




Kasa825623268



Dział Metodyczno-Organizacyjny




Kierownik Działu Metodycno - Organizacyjnego825623217




Dział Metodyczno - Organizacyjny825623221




Dział Metodyczno - Organizacyjny825623292




Windykacja525623207




Windykacja825623209



Dział Służb Pracowniczych





Kierownik Działu Służb Pracowniczych825623224




Dział Służb Pracowniczych825623220




Dział Służb Pracowniczych825623225



Dział Techniczno Eksploatacyjny





Kierownik Działu Technicznego i Eksploatacji825623258




Dział Techniczny825623239



Dział Informatyki i Łączności





Dział Informatyki i łączności825623213




Dział Informatyki i łączności825623230




Dział Informatyki i łączności825623265



Sekcja Inwentaryzacji





Sekcja Inwentaryzacji825623229




Sekcja Inwentaryzacji825623226



Sekcja Płac





Kierownik Sekcji Płac825623214




Sekcja Płac825623234




Sekcja Płac825623236



Pozostałe samodzielne komórki organizacyjne





Inspektor ds. BHP825623212




Inspektor ds. Obronności825623260




Inspektor ds.. Sanitarno-Epidemiologicznych825623215




Rewident Zakładowy825623259




Radca Prawny825623249




Radca Prawny825623216




Ośrodek Promocji Zdrowia 825623211



Związki Zawodowe





Delegatura Lubelskiej Izby Lekarskiej825623240




Związek Z.P.O.Z. Solidarność 80825623203




Związek Zawodowy Pielęgniarek825623274




Związek Zawodowy "Solidarność"825623238



Pozostałe





Główny Dietetyk825623287




Portiernia 825623280










8. Inne jednostki organizacyjne










Dział Techniczno-Eksploatacyjny





Koordynator Ciepłowni i W-tu Hydr.- Ślus.825623222




Koordynator Ciepłowni i W-tu Hydr.- Ślus.825623200




Ciepłownia825623253




Warsztat Hydrauliczno-Ślusarski825623262




Koordynator Zesp. Energetycznego i W-tu Elekt.825623250




Elektryk Dyżurny825623273




Konserwator Urządzeń Dźwigowych825623278




Tlenownia825623279




Sekcja Naprawy Sprzętu Medycznego825623270



Magazyny





Magazyn Medyczno-Gospodarczy825623266




Magazyn Techniczny825623263




Magazyn odpadów medycznych825623271



Pozostałe





Prosektorium825623269




Pralnia825623272




Sekcja transportu wewnętrznego825623289


Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
22-100 Chełm, ul.Szpitalna 53
tel (082) 562-32-23, fax (082) 562-32-27
e-mail szpital@szpital.chelm.pl